שירותי החברה

 

Scriptus מציעה שירותי כתיבת תוכן וכתיבה שיווקית בעברית ובאנגלית, הן לאתרי אינטרנט והן לניוזלטרים מקוונים ומוצרי הארד קופי, שירות ניהול כולל לפרויקט הקמת אתר אינטרנט (turnkey project), תרגומים עסקיים ושירותי לוקליזציה, קידום שת"פ עסקי למשרדי עו"ד עם משרדי עו"ד בינלאומיים, וקידום וניהול הגשות למדרגים הבינלאומיים של משרדי עורכי דין.

ניהול כלל פרויקט הקמת אתר אינטרנט
כתיבת תוכן וכתיבה שיווקית בעברית ובאנגלית וכתיבה תדמיתית של אתרי אינטרנטי

בנוסף לכתיבת תוכן של אתרי אינטרנטי, החברה מציעה שירות ניהול כלל פרויקט הקמת האתר עבור לקוחותיה כ- turnkey project, הכולל את עיצוב האתר ובנייתו הטכנולוגית, תוך תיאום עבודת כלל אנשי המקצוע בפרויקט. כך נחסכת מהלקוחות ההתעסקות עם מספר אנשי מקצוע שונים והתיאום ביניהם, כמו גם ניהול כלל הפרויקט.

אסטרטגיה שיווקית למשרדי עו"ד: ניהול וקידום הגשות למדרגים בינ"ל, קידום שיתופי פעולה עם משרדי עו"ד בינ"ל

Scriptus מציעה שירותי אסטרטגיה שיווקית למשרדי עו"ד, בהם קידום המשרד בזירות הישראלית והבינלאומית, בין היתר, באמצעות קידום שיתופי פעולה של משרדי עו"ד ישראלים עם משרדי עו"ד בינ"ל, בעיקר בארה"ב ובבריטניה.

 

פן נוסף של שירותי הקידום האסטרטגי למשרדי עו"ד מתמקד במדרגים הבינלאומיים, כגון Legal500, Chambers & Partners, IFLR ועוד. המדרגים הבינלאומיים של משרדי עורכי הדין מהווים אבן פנה בנראות הבינלאומית והמקומית של מיצוב משרדי עורכי דין.

Scriptus מתמחה בניהול ההגשות, כתיבתן וקידומן עבור משרדי עורכי דין למדרגים הבינלאומיים השונים, מתוך נסיון רב שנים בתחום.

החברה מתמחה בכתיבת תוכן ובכתיבה שיווקית בעברית ובאנגלית בדגש על התמחות ייחודית בנישת פרופילי חברה וניוזלטרים, המיועדים לשוק הישראלי והבינלאומי, כמו גם בכתיבה תדמיתית של תוכן אינטרנטי בעברית ובאנגלית, לאתרים תדמיתיים של משרדי עו"ד מובילים, משרדי רו"ח וחברות מסחריות.

 

תרגומים עסקיים ושירותי לוקליזציה

החברה מתמחה בתרגומים עסקיים לחברות מסחריות ומשרדי עו"ד, בתחומי השיווק, הכלכלה, המשפט והתקשורת.

התרגומים הנם מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית.

 

בנוסף, החברה מציעה שירותי לוקליזציה למייבאים מוצרים ומותגים מחו"ל לארץ, וליוצאים לחו"ל עם מוצרים ישראליים.